Únor 2010

Busem tam a zase zpátky: Ráďa telefonista

18. února 2010 v 22:07 | Yori |  Push up/Push down

Ehm...tak tedy popřed bych chtěla poděkovat svému blogerskému partnerovi, že se velice chvatně vyvlékl z povinnosti napsat první článek...děkuji :D ...nu což, někdo to udělat musí a jelikož jsem měla dneska nadmíru divný den, ráda se s váma podělím.
Chodím do jisté pochybné školy (podle mě je to kachumlovaná psychiatrická léčebna Dr. Chocholouška) někde v Pochybnově :D a jelikož jsem duší i bydlištěm Kopaničár, tak dojíždím :D tzn. jezdím busem. Musím přiznat, že jsem v buse zažila ledasco. Rádoby horského turistu, který se přišel do autobusu jenom přesléct a to takovým způsobem, že si převrátil svert, Metalistu muzikanta, který prská o dušu a v neposlední řadě Revizora :D ...ale to co jsem viděla dneska, to mě rozzsekalo.
Seděl s námi na zadní 5ce. Měl zváštně vyhlížející černou bundu, červenou vestu, zelenou čelenku a velice podezřelé žluté sluneční brýle. Tu a tam se po nás podíval, tu a tam doslova zíral, tu a tam se choval velice kultivovaně (zarazil si ukazováček do nosu a hledal, pak s výrazem "dobrý macek" ho slupl)...byl to zvláštní tvor a zřemě né z naší planety...byl to *zlověstné ty dy dy dýýý* Radek :D ...Radek telefonista :D

Následuje krátká, ale výstižná reportáž z autobusu pravidelné linky Uherský Brod-Vyškovec:
Ráďa: zvedá telefon, zapína hencfrý a přikládá k uchu. "Ježíííííš Hozíííkuuu, to jsem já, Ráááďa. Božíčku tebe jsem neslyšel ani nepamatuju. Co takhle udělat si malý výlet, že bych za tebou jako dojel mašinkou do Prahy a vyrazíme na lov..."
Lil: smích kachumluje obrovským zájmem o hru bulánci
Pipa: žere čepicu
Maara: snáží se zakrýt obovský úsměv (ne-li přímo výbuch) ...čepicí :D
Paťa: "jakože" kouká z okna
a já ... já se mu vysmála do xichtu

s privilegiem prvního článku
Vaše YORI :D :*

nesmyslný začátek smyslného Fatal-Proxy

16. února 2010 v 16:48 | Asagi & Yori
...a tak se dvě pochybné individua rozhodly, že to ještě s tím blogem zkusí. Vyzbrojeni ostrovtipem (který se v mnoha směrech může rovnat úžasným nožům HenkelBach), znalostí gramatiky mateřské řeči a pomoučeni moukou z jedinečných Delta pekáren, vyšly vstříc krutému blogerskému světu (...zase).
Plni optimismu doufají, že návštěvnost bude vyšší než na virusovém oddělení v nemocnici sv. Eboly.
Tak vás tedy burcuju a doufám, že sem zavítáte alespoň dvakrát ;) ...slunce v duši

vaši Asagi & Yori
© 2009 Asagi & Yori productions S.R.O