Push up/Push down

Krk a záda, bolest mám ráda

11. června 2010 v 7:17 | Yori
...
Aloha špunti! :)
Taaak jelikož jsem místo školy doma (ano i mě sem tam pán Bůh požehná), sem se rozhodla zase trochec napsat :)
Právě včera jsem byla nucena jít na závažnou operaci :D ...vyčerpaná horkem sem se plahočila nemocniční uličkou, která byla zbarvena do ruda. Krvelačná sestřička a psychopatický doktor se smáli a brousili nože :D :D ...takhle to úplně nebylo, ale co už. No a tak si do mě, jak sám řekl, s potěšením řízl. Mám 4 stehy a sem mega drsná. Ovšem má to i své stinné stránky...moc to bolí! Mám pocit, jakoby mi měl explodovat krk a ze zad vylést vetřelec...AU
(pozn.: tímto žádám Asagiho, aby změnil look blogu, danke)

se slzou v oku Yori, nejdrsnější blogerka

Busem tam a zase zpátky: Ráďa telefonista

18. února 2010 v 22:07 | Yori

Ehm...tak tedy popřed bych chtěla poděkovat svému blogerskému partnerovi, že se velice chvatně vyvlékl z povinnosti napsat první článek...děkuji :D ...nu což, někdo to udělat musí a jelikož jsem měla dneska nadmíru divný den, ráda se s váma podělím.
Chodím do jisté pochybné školy (podle mě je to kachumlovaná psychiatrická léčebna Dr. Chocholouška) někde v Pochybnově :D a jelikož jsem duší i bydlištěm Kopaničár, tak dojíždím :D tzn. jezdím busem. Musím přiznat, že jsem v buse zažila ledasco. Rádoby horského turistu, který se přišel do autobusu jenom přesléct a to takovým způsobem, že si převrátil svert, Metalistu muzikanta, který prská o dušu a v neposlední řadě Revizora :D ...ale to co jsem viděla dneska, to mě rozzsekalo.
Seděl s námi na zadní 5ce. Měl zváštně vyhlížející černou bundu, červenou vestu, zelenou čelenku a velice podezřelé žluté sluneční brýle. Tu a tam se po nás podíval, tu a tam doslova zíral, tu a tam se choval velice kultivovaně (zarazil si ukazováček do nosu a hledal, pak s výrazem "dobrý macek" ho slupl)...byl to zvláštní tvor a zřemě né z naší planety...byl to *zlověstné ty dy dy dýýý* Radek :D ...Radek telefonista :D

Následuje krátká, ale výstižná reportáž z autobusu pravidelné linky Uherský Brod-Vyškovec:
Ráďa: zvedá telefon, zapína hencfrý a přikládá k uchu. "Ježíííííš Hozíííkuuu, to jsem já, Ráááďa. Božíčku tebe jsem neslyšel ani nepamatuju. Co takhle udělat si malý výlet, že bych za tebou jako dojel mašinkou do Prahy a vyrazíme na lov..."
Lil: smích kachumluje obrovským zájmem o hru bulánci
Pipa: žere čepicu
Maara: snáží se zakrýt obovský úsměv (ne-li přímo výbuch) ...čepicí :D
Paťa: "jakože" kouká z okna
a já ... já se mu vysmála do xichtu

s privilegiem prvního článku
Vaše YORI :D :*
 
 

Reklama
© 2009 Asagi & Yori productions S.R.O